BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRomanian
Facebook

Слави пуска телевизията след изборите, Милен Цветков с предаване

_234567891011

Телевизията на Слави Трифонов тръгва след местните избори. Шоуменът вече събирал екип, в който кани известни журналисти. Сред водещите на програми със сигурност ще е и Милен Цветков. Неговото предаване „Часът на Милен Цветков” бе свалено от Нова телевизия миналото лято. Очаква се той да води авторско предаване.

В медийните среди се говори, че Миролюба Бенатова и Генка Шикерова също ще бъдат поканени от Трифонов в телевизията му.

Двете разследващи журналистки напуснаха Нова тв след като тя стана собственост на братята Кирил и Георги Домусчиеви.

Миролюба Бенатова влезе отново под светлината на прожекторите преди седмица с изповедта си във Фейсбук за новото си амплоа – шофьор на такси.

Според медийни наблюдатели, двете се вписват в новия проект на Слави Трифонов. Когато Дългия обяви, че спира шоуто си по Би Ти Ви след 19 години на екран, като причина посочи, че от много време насам той и екипът му не се чувстват част от медийната среда у нас.

Засега не е ясно как точно ще се реализира телевизионният проект на Трифонов. Още в самото начало след обявяването му се чу слух, че той ще купува „Евроком”, който обаче все още не е потвърден./Frog news

 

Източник: blagoevgrad-news.com

Новини по региони

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!