Home Мария Юрганчева отчете работата си, през изминалия мандат и призова:Продължаваме заедно, за доброто на Баня! Мария Юрганчева отчете работата си, през изминалия мандат и призова:Продължаваме заедно, за доброто на Баня!

Мария Юрганчева отчете работата си, през изминалия мандат и призова:Продължаваме заедно, за доброто на Баня!