Home Д-р Теодор Велчев напуска поста председател на Комисията по следприватизационен контрол към ОбС-Благоевград Д-р Теодор Велчев напуска поста председател на Комисията по следприватизационен контрол към ОбС-Благоевград

Д-р Теодор Велчев напуска поста председател на Комисията по следприватизационен контрол към ОбС-Благоевград