BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRomanian
Facebook

Арх.Борислав Игнатов разкри историята на появилите се лични снимки на приятелката му

ignatov

„Последните дни станах обект на чудовищна лична атака, която удари най-близкия до мен човек. Моментът е тежък, но смятам, че обществото трябва да знае фактите.“

Това написа в социалната мрежа „Фейсбук“ кандидатът за кмет на София от „Демократична България“ арх. Борислав Игнатов във връзка с публикуването от медия преди дни на лични снимки на неговата приятелка.

Публикуваме, без редакторска намеса, написаното от арх. Игнатов:

„Последните дни станах обект на чудовищна лична атака, която удари най-близкия до мен човек. Моментът е тежък, но смятам, че обществото трябва да знае фактите.“

„Приятелката ми е невинна жертва на дългогодишен тормоз. Снимки, направени преди повече от 10 години от човек, когото е обичала и му се е доверила, са използвани за шантаж и изнудване от него, след като тя слага край на връзката им през 2011 г. В безсилието и злобата си, той си позволява да разпространи снимките в интернет чрез фалшиви профили, прониква в електронната ѝ поща, и прави всичко, за да я унижи и срине. Тя предприема необходимото снимките да бъдат свалени. Незабавно подава и жалба в МВР, към която предава и флашка с разпространените против волята ѝ снимки. Следствието обаче остава без резултат. Сега, когато тези снимки се тиражират, ние разбираме, че те не са изчезнали и вече се превръщат в инструмент за долнопробна атака в политическа кампания.
Питам се с какво предизвиках такава грозна агресия, която хвърли човека до мен в дълбок шок и срив? Явно си мислят, че всичко е позволено, за да запазят отровното статукво и да откажат нормалните хора да искат промяна. Аз обаче не се отказвам, напротив – ще водя тази кампания с още по-голяма решимост.
Надявам се всичко това да послужи на други млади хора да се предпазят от грешки на кого се доверяват и как се държат в дигитална среда.
Благодаря на всички, които искрено ни подкрепят. Давате ни сили в много труден за нас момент.
Стоя до моето момиче и я обичам.“

Подобни компромати винаги идват от хора, които искат опонентите на техния избраник да бъдат очернени и размазани, както обича да се изразява един от покровителите на недялковщината. За същия покровител се говори, че притежава богата колекция от подобни компромати и това му осигурява господстващо положение в политико-мафиотския елит.

В цялата свинщина обаче има и нещо положително – вече няма съмнение кой – Кой е.

„Защо да си цапам ръцете, като притежавам медии?“ – казал един известен политик.

Източник: blagoevgrad-news.com

Новини по региони

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!