Пореден успех за моториста на Симитли

Този уикенд в Румъния се проведе финала на BMU Европейски шампионат по мотокрос. Домакините посрещнаха състезателите от Източна Европа на писта Чиолпани-Букурещ.

В клас МХ2 и МХ2 Junior на стартовата решетка се наредиха 20 състезателя, като в този клас участва и нашето момче – Димитър Грозданов от МХ ТИЙМ СИМИТЛИ.

Митко направи много добро представяне, като в първия манш завърши 4-ти. Във втория манш, мотористът ни водеше убедително колоната, още от старта, но грешка го остави пак на 4-та позиция. За източно-европейския шампионат, Грозданов завърши 4-ти в крайното класиране, тъй като има пропуснати 2 кръга в Молдова и Босна и Херцеговина.

The post Пореден успех за моториста на Симитли appeared first on Blagoevgrad.eu.